طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / افزونه / بهترین افزونه تبلیغات در وردپرس

بهترین افزونه تبلیغات در وردپرس

بهترین افزونه تبلیغات در وردپرس

آیا قصد درآمدزایی از طریق بنرهای تبلیغاتی را دارید، اما نمیدانید چطور در سایت خود عکس های تبلیغاتی را قرار دهید؟ امروز قصد معرفی یکی از بهترین افزونه های تبلیغات وردپرس را داریم. Image Banner Ads نام پلاگینی است که کار شما را برای قرار دادن انواع بنرهای تبلیغاتی در بخش ابزارک های وردپرس آسان میکند.
حتما دیده اید که در جای جای سایت های حرفه ای انواع بنرهای تبلیغاتی گذاشته شده و از این طریق درآمد زیادی را از آن خود میکنند. بسیاری از این سایت ها با طراحی جای مناسب برای بنر این کار را به وسیله کدنویس های خود انجام میدهند و یا اگر خودشان قادر به انجام این کار باشند، جایی را برای قرار دادن بنر در نظر میگیرند. اما کسی که با کدنویسی آشنا نباشد چطور باید مشکل خود را حل کند؟

بهترین افزونه تبلیغات در وردپرس

افزونه تبلیغات وردپرس
پلاگین Image Banner Ads که حجم بسیار کمی هم دارد، این کار را بدون کوچکترین زحمتی برای شما انجام میدهد. کافی است این افزونه را از صفحه اصلی آن و یا از طریق طراح ۲۴ دانلود نمایید. سپس با نصب فعال سازی آن قسمتی در ابزارک های شما ایجاد خواهد شد که میتوانید بنرهای تبلیغاتی خودتان را در آن درج کنید و در سایت به نمایش بگذارید.
برای قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در سایزهای دلخواه کافی است عکس خود را در تنظیمات ابزارک آپلود کرده و عنوان، توضیحات تبلیغ و لینک را مشخص کنید و با تعیین محل دقیق نمایش، آن را در سایت درج نمایید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سه =