طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت ارزان برای مدرسه و آموزشگاه

طراحی سایت ارزان برای مدرسه و آموزشگاه

طراحی سایت ارزان برای مدرسه و آموزشگاه

مطمئنا با گذشت زمان و پیشرفت مدارس در نسل های جدید، هر مدرسه باید یک سایت برای خود داشته باشد تا از آن طریق بتواند آموزش های لازم، اطلاعیه ها و هر چیزی که لازم است را به مدیران، معلمان و دانش آموزان بصورت آنلاین اطلاع رسانی کند. تعرفه طراحی سایت برای مدرسه و آموزشگاه با توجه به امکانات پیشرفته و حرفه ای ارزان قیمت است.
قطعا میدانید که نحوه تدریس نسل جدید نسبت به نسل قدیم پیشرفت های زیادی داشته و دانش آموزان امروز کاملا از هوش بالایی برخوردار هستند و این باعث میشود تا مدارس نیز با متد آموزش جدید پیش برود. در حال حاضر فضای مجازی بهترین مکان برای اطلاع رسانی، آموزش و … میباشد. درست است که این کارها را میتوان به شبکه های اجتماعی همچون تلگرام اطلاع رسانی کرد اما سایت امکاناتی دارد که به وسیله آن میتوان کارهای پیشرفته تری را انجام داد.

طراحی سایت برای مدارس

با توجه به اینکه مدارس در حال هوشمند سازی هستند، پس نیاز به یک وب سایت حرفه ای جهت انجام کارهای لازم و آموزش های تخصصی نیز دارند. برای مثال برخی از مدارس در سایت خود امکان آزمون آنلاین را فراهم کرده اند تا دانش آموزان خود را برای امتحانات محک بزنند. به این ترتیب با برگذاری دوره های آنلاین بصورت ماهانه میتوانید روند رو به رشدی را برای دانش آموزان مدرسه خود فراهم سازید.
خیلی از مدرسه ها در سایت خود قسمتی را برای پرداخت هزینه های مشخص شده از سوی اولیای دانش آموزان در نظر میگیرند تا بتوانند به راحتی به مسائل مالی مدرسه بپردازند. سایت هایی که برای مدرسه به وسیله طراح ۲۴ راه اندازی میشود دارای این قابلیت میباشد که سایت را بصورت فروشگاه راه اندازی نمود یا امکان پرداخت آنلاین برای هر بخشی را فراهم کرد. به این ترتیب با طراحی چنین سایتی برای مدرسه میتوانید امکانات فراوانی را داشته باشید و مدرسه خود را هوشمند سازی نمایید.

طراحی سایت ارزان برای مدرسه و آموزشگاه

پنل مدیریت این سایت ها به شما امکان تغییرات بدون کدنویسی را میدهد تا بدون نیاز به متخصص و طراح سایت، کارهای لازم را انجام دهید. این تغییرات میتواند شامل چیدمان عناصر سایت، نوع طرح بندی، یکپارچه نمودن، تنظیم اسلایدر در هدر، امکان ساخت برگه های متعدد، تغییر رنگ و بسیاری دیگر از تغییرات که براحتی میتوانید آنها را اعمال نمایید.
طراحی سایت برای مدرسه به گونه ای است که میتوان سایت را چند زبانه نمود. به دلیل پشتیبانی سایت از این ویژگی در صورت نیاز میتوان چندین زبان را به سایت اضافه کرد.
در آخر باید بگوییم که نحوه کد نویسی سایت های مدارس توسط css3 و html5 میباشد که به وسیله php سایت را کاملا داینامیک میکنیم. همچنین با توجه به اینکه اغلب دانش آموزان با استفاده از گوشی وارد سایت ها میشوند، سایت را کاملا واکنش گرا طراحی میکنیم تا به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.
هزینه طراحی سایت برای مدرسه با توجه به امکانات موجود آن محاسبه میشود که قیمت در تماس تلفنی یا ارسال پیام از طریق پشتیبانی اعلام میگردد.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =