طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / هزینه طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای وردپرس

هزینه طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای وردپرس

هزینه طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای وردپرس

برای اینکه هزینه راه اندازی سایت وردپرس تعیین گردد، ابتدا باید مشخص شود که کارفرما برای انجام پروژه خود نیاز به قالب آماده دارد یا باید از ۰ تا ۱۰۰ قالب وردپرس برای او طراحی شود. در این صورت میتوان براحتی قیمت راه اندازی سایت حرفه ای را تعیین نمود. علاوه بر این ها، در صورت درخواست آپشن اضافه، پشتیبانی، سئو و امنیت، هزینه های این موارد نیز افزوده خواهد شد.
قبل از راه اندازی یک وب سایت وردپرسی باید مشخص شود که موضوع فعالیت چیست تا براساس همان حوزه یک قالب حرفه ای و کاربر پسند که جذابیت خیره کننده ای داشته باشد، برای سایت انتخاب گردد. این قالب میتواند آماده یا به وسیله کارشناسان طراحی و پیاده سازی شده باشد. در چنین مواردی اگر از قالب های آماده استفاده گردد مسلما هزینه اندکی را در بر خواهد داشت که معمولا از ۱۵۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر است و ملاک بر تعیین قیمت چنین پروژه هایی امکانات مورد نیاز، حرفه ای بودن یا نبودن قالب، دامنه ir یا com، هاست و موارد دیگر که کارفرما میتواند آنها را مشخص نماید.

هزینه طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای وردپرس

در مورد طراحی و پیاده سازی قالب وردپرس از ۰ تا ۱۰۰، باید گفت که چند مزیت وجود دارد. اول اینکه قالب کاملا اختصاصی است و دقیقا همان چیزی است که کارفرما به دنبال اوست. یعنی تمام استایل ها و چینش عناصر مختلف در سایت براساس سلیقه کارفرما تعیین میگردد. برای مثال میتوان تعیین کرد که استایل هدر به چه شکل باشد، منو قبل از لو باشد یا خیر، زیرمنوها آبشاری باشند یا ساده، در محتوای اصلی چه استایل و رنگی هایی به کار رود و این طراحی ها برای سایدبار، بنرهای تبلیغاتی در سایت، فوتر و سایر عناصر نیز صدق میکند. دو اینکه پشتیبانی بهتری را خواهید داشت  و از آموزش های ویژه ای بهره مند خواهید شد.
هزینه راه اندازی سایت هایی که قالب اختصاصی دارند بستگی به نوع فعالیت آن سایت دارد. یعنی اگر سایت شخصی باشد معمولا پایه قیمت از ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود و اگر سایت فروشگاهی باشد پایه قیمت از ۳ میلیون خواهد بود.
البته این رنج قیمت حدودی شرکت ها و سایت های دیگری است که طراحی را بر عهده میگیرند. طراح ۲۴ قیمت های کمتری را برای رضایت مشتریان خود در نظر گرفته و برای تمامی قالب های اختصاصی در روزهای غیر مناسبتی ۳۰ درصد نسبت به شرکت های دیگر تخفیف قائل شده است. قیمت هاست و دامین جداگانه محاسبه میشود ولی در طراح ۲۴ دامنه ir رایگان است و هاست استفاده شده برای پروژه نیز نامحدود خواهد بود که تضمین کیفیت نیز دارد و از قیمت پایینی برخوردار است.
انجام سئو و امنیت سایت نیز به بهترین شکل ممکن انجام میشود و برای اینکه در کلمات کلیدی بسیار مهم در گوگل جایگاه صفحه یک را از آن خود کنید، پیشنهادهای ویژه ای داریم.
برای ارتباط با ما میتوانید با شماره تماس در شده در سایت با مدیر سایت در ارتباط باشید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =