طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت شرکتی اصفهان

طراحی سایت شرکتی اصفهان

طراحی سایت شرکتی اصفهان

در سراسر ایران از جمله شهر اصفهان شرکت های بیشماری وجود دارند که باید برای فروش بیشتر خود به فکر راه چاره باشند تا در رقابت سخت تجارت های مختلف پا بر جا بمانند. بهترین راه برای سود آوری فراوان، طراحی سایت شرکتی حرفه ای برای معرفی خدمات به مشتریان در سراسر کشور میباشد.
در طراحی سایت های شرکتی ابتدا باید نوع فعالیت کارخانه مشخص شود. پس از این کار تعیین میگردد که برای طراحی سایت مخصوص شرکت مورد نظر چه نوع گرافیکی باید پیاده سازی گردد. در این نوع طراحی انتخاب رنگ های مناسب بسیار حائز اهمیت هستند چرا که طراحی قالب شرکتی با رنگ عالی میتواند عاملی برای جذب کاربر باشد.
اگر دقت کرده باشید برخی از سایت های شرکتی هیچ گونه خلاقیتی در گرافیک و انتخاب رنگ و نوع طراحی عناصر اصلی سایت از جمله هدر، سایدبار، اسلایدرها، فوتر و قسمت اصلی سایت ندارند، به همین دلیل کاربر تازه ای که وارد سایت شرکت x شده به دلیل اینکه از فضای وب سایت راضی نیست احتمال دارد آن را ترک کند هر چند اگر خدمات خوبی را ارئه دهد. شاید این مسئله برای شما مهم نباشد ولی طراح ۲۴ به خاطر عملکرد حرفه ای خود به تمام زاوایای طراحی دقت لازم داشته تا بتواند سایت های منحصر به فردی را طراحی نماید.

طراحی سایت شرکتی اصفهان

سایت های شرکتی نیازمند اسلایدرهای زیبا با افکت های خارق العاده هستند. در حال حاضر اغلب سایت های شرکتی در قسمت هدر اسلایدرهای زیبایی را برای معرفی خدمات خود در نظر میگیرند که بسیار عالی هستند و برای اینکه در چند جمله کوتاه تمامی خدمات اصلی خود را معرفی نمایند، کارآمد به نظر میرسند. علاوه بر اسلایدر، در طراحی سایت شرکتی باید پنل تنظیمات قدرتمندی وجود داشته باشد تا پس از اتمام طراحی، مدیر سایت بدون کمک بتواند تغییرات دلخواهی را در قالب انجام دهد. البته این مورد در طراح ۲۴ به همین موضوع ختم نمیشود بلکه پس از انجام پروژه، مشاوره رایگان و پشتیبانی تا ۳ ماه ارائه خواهد شد.
بعنوان هدیه برای کسانی که قالب های اختصاصی سفارش میدهند، پلاگین های لازم و ضروری مانند افزونه امنیت برای جلوگیری از حملات هکری، افزونه سئو برای رعایت اصول سئو در سایت و افزونه افزایش سرعت برای بهبود وضعیت سایت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. جهت ثبت سفارش از شهر اصفهان و یا شهرهای دیگر کافی است با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی