طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی همواره بستگی به امکانات، نحوه طراحی و آپشن هایی دارد که مشتری آنها را مشخص میکند. با تعیین معیارهای مورد نظر هزینه و تعرفه طراحی سایت اعلام میگردد. ما سعی کرده ایم پایین ترین تعرفه ممکن را با بالاترین کیفیت در نظر بگیریم تا قالب راه اندازی شده رضایت مالک آن را جلب نماید.
در ابتدا باید بگوییم که فردی که قصد دارد برای فروشگاه خود سفارش طراحی یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای را بدهد، باید بداند که چه چیزهایی را در سایت خود لازم دارد. برای مثال خیلی از اشخاصی که برای طراحی سایت از ما مشاوره میگیرند میخواهند در سایت قسمتی را برای نمایش پلن تخفیفات داشته باشند، یا عده ای دیگر میخواهند همانند قالب سایت دیجی کالا جایگاهی را برای نمایش پسنهادات شگفت انگیز در نظر بگیرند.
حقیقت امر در مورد قیمت طراحی سایت این است که بسیاری فکر میکنند که طراحی سایت ارزان قیمت هیچ کیفیتی ندارد و به اصلاح اصلا به درد نمیخورد و از قالب هایی که ظاهر حرفه ای دارند استفاده شده تا نشان دهند وب سایت فورشگاهی که پیاده سازی شده بسیار قدرتمند میباشد. در این مورد باید حقیقت را در نظر گرفت که این حرف در موارد بسیار زیادی درست است و شرکت های فراوانی هستند که جوجه را جای قناری میفروشند و شما که هیچ تخصصی در این زمینه ندارید نمیدانید که سایت طراحی شده تا چه حد اصولی و استاندارد میباشد. به همین دلیل طراح ۲۴ راه کاری را ارئه کرده تا با تضمین هرچه بیشتر و جلب رضایت شما عزیزان، مشخص نماید که تمامی قالب های طراحی شده با تعرفه ارزان قیمت کاملا استاندارد و سئو شده میباشد. به همین منظور قبل از انجام پروژه مورد نظر توضیحات کاملی را در مورد طراحی عنوان خواهیم کرد و شما با توجه به توضیحات کامل کارشناسان ما، مختارید که تصمیم خود را بگیرید و پروژه را به ما یا شرکت دیگری بسپارید. اگر به هر دلیلی طراحی سایت را به شرکت دیگری واگذار کردید به موارد زیر دقت نمایید و حین عقد قرارداد این مسائل را حتما پیگیری کنید:
۱- حتما و حتما مالکیت دامین و هاست به نام شخص مالک باشد. چون این روزها خیلی از طراحانی که سودجو هستند مالکیت را به نام خود میزنند و شما هیچ مالکیتی بر روی سایتی که برای شما طراحی شده نخواهید داشت.
۲- اصول و استانداردهای لازم برای کد نویسی و طراحی رعایت شود. این موارد شامل طریقه صحیح استفاده از کدهای css، html و html5 میباشد که پایه و اساس هر قالب سایتی است.
۳- پشتیبانی رایگان که معمولا ۳ ماه است صورت گیرد. این حق شماست که تا چند ماه مشاوره و پشتیبانی داشته باشید.
۴- نصب و راه اندازی رایگان سایت فروشگاهی طراحی شده
۵- آموزش های لازم جهت مدیریت هر چه بهتر سایت
تمامی این موارد در طراح ۲۴ به مشتریان ارئه میگردد اصل مهم در حرفه ای بودن صداقت است و هدف ما جلب رضایت شماست.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =