طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / وردپرس / برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

شاید خیلی از مدیران وب با تغییرات در بعضی از قسمت های وردپرس باعث بروز مشکل شده باشند و همین امر سبب شود تا به نحوی وردپرس را به تنظیمات اولیه برگردانند. این کار بسیار ساده است و فقط باید افزونه ای با نام WordPress Database Reset را بر روی وردپرس خود نصب و فعال نمایند. این پلاگین به شما کمک میکند تا در هر زمان با چند کلیک آسان، تنظیمات را به حالت اولیه بازگردانید.
گاهی اوقات به دلیل نداشتن آگاهی میتوان با انجام چند تغییر در تنظیمات پنل وردپرس باعث بروز مشکلات جدی شویم. این تغییرات میتواند در قسمت های بسیار مهمی که بر روی سئو سایت تاثیر مثبت دارند مانند پیوندهای یکتا ایجاد گردد. حال اگر این تنظیمات اعمال شود چگونه باید وردپرس را به حالت اولیه بازگرداند و تنظیمات را همانند روز اول نمود؟

تنظیمات پیش فرض وردپرس

برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

برای انجام این کار ابتدا باید افزونه WordPress Database Reset را دریافت کنید که لینک صفحه اصلی و لینک مستقیم در سایت درج شده تا براحتی آن را دانلود کنید. وظیفه این افزونه وردپرس این است که پایگاه داده شما را به آن چیزی که در ابتدای نصب بوده برگرداند. این یعنی اگر شما سفارشی سازی یا هر تغییراتی بر روی وب سایت خود داشته اید کاملا پاک میaود و به گونه ای خواهد شد که انگار وردپرس را تازه نصب کرده اید. به این ترتیب تنظیمات وردپرس نیز به حالت قبلی خود برمیگردد.
پس از نصب افزونه در قسمت تنظیمات وردپرستان بخشی با نام Database Reset را مشاهده خواهید کرد.

برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

با مراجعه به این بخش به تنظیمات اصلی هدایت خواهید شد. در این بخش میتوانید تمام قسمت ها و جداول را انتخاب کنید تا وردپرس به طور کامل بازگردانی شود و مانند روز اول خود شود. البته در انتخاب بخش مورد نظر دقت داشته باشید و حتما موردی را برگزینید که نیاز به بازنشانی آن دارید. برای مثال شخصی فقط میخواهد تنظیمات مطالبی که منتشر کرده بازنشانی شود، در این حالت او باید قسمت posts را انتخاب کند. در آخر افزونه از شما سوال میکند که آیا مطمئن هستید برای این کار و پس از تایید شما کارهای لازم انجام خواهد شد.

برگرداندن وردپرس به تنظیمات پیش فرض

خب دیدید که برگرداندن وردپرس به تنظیمات اولیه با این افزونه وردپرس کار بسیار آسانی است و همانطور که در ابتدا عرض کردیم تنها با چند کلیک میتوانید این کار را انجام دهید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =