طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت و سئو تضمینی با پشتیبانی ۲۴ ساعته

طراحی سایت و سئو تضمینی با پشتیبانی ۲۴ ساعته

طراحی سایت و سئو تضمینی با پشتیبانی 24 ساعته

داشتن پشتیبانی از مهمترین مسائل در طراحی سایت و سئو محسوب میشود. این وظیفه هر شرکتی است که برای طراحی سایت و سئو تضمینی خود پشتیبانی رایگان حداقل برای ۳ ماه در نظر بگیرد تا مشکلات احتمالی را در این زمان برطرف کند. حال این پشتیبانی اگر ۲۴ ساعته باشد یک امیتاز ویژه است برای کسی که قصد سفارش طراحی سایت و سئو دارد.
در بسیاری از خریدها همه ما انتظار داریم پشتیبانی به قدری قوی باشد تا پس از خرید اطمینان کافی از اینکه اگر محصول خریداری شده اتفاقی برایش افتاد یا مشکلی رخ داد که نیاز به پشتیبانی داشت، این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود و شرکت ارائه دهنده خدمات به تعهدات خود پایبند باشد. برای مثال ما یک تلویزیون خریداری کردیم و پس از خرید مشکلی برای این محصول پیش می آید، شرکت سازنده این تلویزیون موظف است در روزهای کاری و ساعات تعیین شده از سوی شرکت برای رفع مشکل اقدام نماید.
طراحی و سئو سایت هم دقیقا چیزی شبیه به همین موارد است با این تفاوت که نیاز به پشتیبانی در طراحی سایت شاید به مراتب بالاتر باشد. چرا که در حال حاضر تجارت های بزرگ از طریق وب سایت های اینترنتی کسب درآمد میکنند و حتما و حتما باید سایت طراحی شده دارای استاندارد از لحاظ کدنویسی و همچنین رعایت کردن اصول سئو بصورت تضمینی همراه با پشتیبانی قوی باشد. تمام این موارد نیازمند انتخاب یک شرکت مناسب جهت طراحی سایت و سئو تضمینی است تا بتوان به هدفی که هست رسید.

طراحی سایت و سئو تضمینی با پشتیبانی 24 ساعته

دیده شده که خیلی از شرکت ها بعد از طراحی سایت، خدماتی را ارائه نداده اند و با وجود اینکه کارفرما در راه اندازی سایت دچار مشکل شده به تعهدات خود عمل نکرده اند. در قسمت ابتدایی این مطلب اشاره کردیم که حداقل زمان پشتیبانی برای طراحی سایت پس از اتمام کار، ۳ ماه میباشد که در این مدت شرکت طراحی سایت موظف است مشکلاتی را که معمولا در طراحی و سئو سایت پیش می آید را برطرف نماید. البته این پشتیبانی به معنی این نیست که شخصی خود عامل اصلی به وجود آمدن مشکل باشد و شرکت برای رفع آن اقدام نماید. در حقیقت مشکلات تنها مربوط به طراحی سایت و تنظیمات سئو میباشد.
تیم سئو و طراحی سایت طراح ۲۴ با داشتن تجربه کافی در این زمینه و انجام پروژه های تخصصی طراحی سایت و سئو تضمینی سایت های مختلف به این نتیجه رسیده که در وهله اول پس از اتمام کار پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کارفرما در نظر بگیرد و او را از هر گونه مشکلات خلاصی دهد. در این راه ما همواره در کنار شما خواهیم بود و به مشکلات و سوالات شما پاسخ میدهیم. این نه تنها شعار نیست بلکه یک واقعیت است که طراح ۲۴ برای جلب رضایت شما عزیزان به کار گرفته است.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =