طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / سئو / هزینه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

هزینه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

هزینه سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

رعایت اصول سئو برای بهینه سازی سایت وردپرس در موتورهای جستجو همچون گوگل مستلزم رعایت کردن قوانین خاصی است. هزینه انجام سئو سایت وردپرس بستگی به چگالی کلمات و رقبای شما دارد.
این روزها هر وبسمتری به دنبال سئو و رعایت اصول سئو برای بهینه سازی وبسایت خود میباشد. این کار برای این است هر سایتی با هر موضوعی در جستجوها، صفحه یک باشد. اگر دقت کرده باشید این جستجوها به تعداد کلمات، چگالی آنها، عمر وبسایت، رقبا و مواردی چون موضوع سایت بستگی دارد.
با توجه به این توضیحات به هیچ وجه نمیتوان قیمتی را بدون در نظر گرفتن موارد بالا به مشتری ذکر کرد و برای مثال گفت قیمت سئو سایت وردپرس شما در کلمه x مقدار n تومان میباشد. در نظر گرفتن چند کلمه کلیدی برای اینکه در آنها جایگاه مناسبی را از آن خود کنید بسیار حائز اهمیت است، اما اگر به هر نحوی قادر به انجام این کار نیستید، سایت طرح ۲۴ با در نظر گرفتن رقبای شما و اینکه کدام یک کلمات کلیدی، بیشترین مشتریان را برای شما خواهد داشت، اقدام به یافتن بهترین کلمات در موتورهای جستجو خواهد کرد.
منظور ما از این توضیحات انجام سئو پایه مانند نقشه سایت و بهینه سازی سورس کدها و غیره نیست، بلکه ارتقا بخشیدن صفحات وبسایت شما به نتایج اول گوگل و دیگر موتورهای جستجو است. برای مثال شخصی که مدیر یک وبسایت شرکتی است که کارش فروش دستگاه های صنعتی میباشد و قصد دارد در کلماتی مانند فروش دستگاه صنعتی، قیمت دستگاه بسته بندی و … صفحه یک موتورهای جستجو باشد و با انجام این کار مشتریان خود را زیاد کرده و در نتیجه باعث فروش بیشتر گردد، باید نکات و قوانینی را جهت سئو و بهینه سازی وبسایت وردپرسی خود رعایت نماید. طراح ۲۴ تمام این خدمات را به بهترین شکل ممکن و قیمت بسیار مناسب انجام میدهد. برای اطلاع از قیمت ها کافی است از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام نمایید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =