طراح 24

دامنه طراح 24 با آدرس اینترنتی tarah24.com به فروش می رسد.
بالاترین پیشنهاد تماس با شماره زیر:
قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت وردپرس صفحه اول گوگل کاملا تضمینی

طراحی سایت وردپرس صفحه اول گوگل کاملا تضمینی

طراحی سایت وردپرس صفحه اول گوگل کاملا تضمینی

اگر قصد طراحی سایت وردپرس یا غیر وردپرس دارید و میخواهید با هزینه ای مناسب در صفحه اول گوگل باشید آن هم بصورت کاملا تضمینی، بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهیم داد تا زمانی که سایت شما پار برجاست در هر کلمه کلیدی که مد نظرتان است در صفحه یک موتور جستجو گوگل باشید و بازدید و فروش خود را افزایش دهید.
آیا میدانید سایت هایی که در صفحه یک هستند و در کلمات کلیدی که شما سرچ میکنید چگونه جایگاه صفحه یک را از آن خود کرده اند؟ خیلی از این سایت ها تخصصی در این زمینه ندارند و شرکت هایی که در زمینه سئو سایت وردپرس فعالیت میکنند، تمام کارهای لازم را برایشان انجام داده اند. چنین سایت هایی چندین کلمات کلیدی را مشخص کرده اند که قصد دارند زمانی که کاربری آن ها را جستجو کرد سایتشان در صفحه یک گوگل باشد تا ورودی بیشتری را جذب کنند.
بحث جایگاه گرفتن در صفحه یک گوگل کاری بسیار دشوار و تخصصی است که نیازمند داشتن دانش کافی در این زمینه میباشد. برای مثال نوع فعالیت، تعداد رقبا، کلمات کلیدی منحصر به فرد چند کلمه ای یا حتی دو کلمه ای، تولید محتوای اختصاصی با رعایت اصول سئو، لینک مطلب، تنظیمات سئو وردپرس، تگ زدن و بسیاری دیگر از موارد که باعث میشود با رعایت کردن آنها شما در صفحه یک گوگل دیده شوید. به نظر شما این دیده شدن به چه دردی میخورد؟

طراحی سایت وردپرس صفحه اول گوگل کاملا تضمینی

قطعا تبلیغات گسترده ای که در سطح شهر انجام میشود را دیده اید؟ این شرکت ها با انجام این کار میخواهند بیشتر دیده شوند و افرادی که تبلیغات آنها را میبینند، نام برندشان در ذهن آنها بماند. این یعنی برندینگ که در بحث اینترنت نیز حکم فرماست و با توجه به اینکه اکثر ایرانی ها از گوگل برای دست یابی به مطالب موردنظرشان استفاده مینمایند و روز به روز خرید و فروش اینترنتی افزایش پیدا میکند، پس باید کاری که همان شرکت ها در شهر با تبلیغات انجام میدهند را بکنید، یعنی دیده شدن در صفحه یک گوگل که باعث میشود سایت شما و یا حتی خود شما در صورت داشتن کسب و کار اینترنتی برند شوید.
هزینه انجام سئو و کلیه کارهای لازم برای آمدن در صفحه اول گوگل بصورت کاملا تضمینی بستگی به این دارد که سایت شما چه در چه زمینه ای فعالیت میکند و همچنین مواردی که در بالا به آن اشاره شد نیز مورد بررسی قرار میگیرد. اما میتوان قیمت آوردن سایت وردپرسی و دیگر سایت ها را در صفحه اول گوگل از ۱۰۰ هزار تومان بیان نمود. این کار توسط تیم وردپرس کده بصورت کاملا تضمینی و تخصصی صورت میگیرد و اگر سایت شما در کلمات کلیدی مشخص شده در صفحه یک گوگل دیده نشد، وجه پرداختی شما کاملا عودت داده میشود، پس نگران از دست رفتن پول خود نباشید، چون ما به شما این اطمینان را میدهیم که گوگل را تسخیر کنید.

برای انجام خدمات طراحی سایت، سئو و امنیت وردپرس با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره موبایل: ۰۹۱۰۷۸۱۴۷۰۱
پست الکترونیکی: saeedimani06@gmail.com

درباره ی سعید ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هجده =